Najnowsza kolekcja 2023

Nasza kolekcja sukni ślubnych

Natura

Zapach natury

Świetną propozycją dla tych z Was, które swoją uroczystość zaplanowały w na łonie natury lub klimacie rustykalnym, w kameralnym gronie, są suknie delikatne, romantyczne, zdobione w minimalistycznym stylu. Nasi projektanci kierując się najmodniejszymi trendami ślubnymi, stworzyli kolekcję, która zaspokoi najbardziej wyrafinowane gusta. Uwagę przykuwają delikatne koronki, lekkość i delikatność stylizacji.

Klasyka

Z nutą klasyki

Jeśli szukasz sukni w klasycznym fasonie typu księżniczka lub literki „A”, przygotowaliśmy propozycje, które naszym zdaniem będą się pięknie prezentowały na tradycyjnym ślubie. Może to być księżniczka z pięknym zdobionym gorsetem i szeroką spódnicą, lub nieco mniejsza i w fasonie „A”. Pamiętaj, że to Ty decydujesz, w którym modelu czujesz się najlepiej. My pragniemy tylko uczynić Cię szczęśliwą.

Piękno

Piękno bez rozmiaru

Nie pozostaliśmy obojętni wobec oczekiwań Pań w rozmiarze PLUS SIZE. Przygotowaliśmy suknie zarówno klasyczne, jak i bardziej odważne. Dobierając odpowiedni fason do Twojej sylwetki sprawimy, że stylizacja nabierze pięknego kształtu, lekkości, a nawet sexsapilu.